Nasza kadra - trenerzy

Kursy i szkolenia instruktorskie Zapisz się
Marzanna Herzig
<<<

Marzanna Herzig

Absolwentka kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficzno – Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Psycholog sportu Klasy Mistrzowskiej certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Kraków. Trener klasy II w specjalności wioślarstwo - dyplom wydany przez AWF Kraków. Dyplomowany Menedżer Organizacji Imprez Sportowych i Menedżer Sportu, członek Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu.

Obecnie wykładowca w Zakładzie Psychologii Instytutu Nauk Społecznych AWF w Krakowie i psycholog-praktyk w sporcie, pożytkuje doświadczenia praktyczne w procesie dydaktycznym. Prowadzi zajęcia z zakresu psychologii na wszystkich wydziałach AWF w Krakowie.

Specjalizuje się w praktycznej psychologii sportu. Główne obszary zainteresowań i praktycznej działalności dotyczą: rozwoju zawodnika, kontroli emocji, treningu mentalnego, wsparcia trenera oraz etycznych aspektów działalności sportowej. Popularyzuje wiedzę z zakresu psychologii sportu publikując artykuły w czasopismach i materiałach dydaktycznych dedykowanych odbiorcom w określonych dyscyplinach sportowych.

Prowadzi zajęcia z:

  • Hipoterapia
    Hipoterapia